Čalouněná Postel Como 140×200

Čalouněná postel COMO s textilním potahem světle modré barvy obohatí vaši ložnici jako stylový poutač očí a zajistí... více informací »
Čalouněná Postel Como 140x200
Značka: Möbelix
16 499 Kč
Zjistit více »
Čalouněná postel COMO s textilním potahem světle modré barvy obohatí vaši ložnici jako stylový poutač očí a zajistí...

Čalouněná postel COMO s textilním potahem světle modré barvy obohatí vaši ložnici jako stylový poutač očí a zajistí pohodlí a vynikající kvalitu spánku. Čelo postele s atraktivním prošíváním vás vyzývá, abyste opřeli a odpočinuli si. Před spánkem si tedy můžete vychutnat dobrou knihu nebo film v maximálním pohodlí. Plocha na ležení s rozměry přibližně 140 x 200 cm nabízí pohodlný prostor pro spánek a odpočinek pro jednu nebo dvě osoby. Přibližně 14 cm vysoký oboustranná matrace s jádrem z polyuretanové pěny a snímatelným potahem je útulná a její tvrdost je H3 – středně tvrdá. Podepřen je stavitelným lamelovým roštem z lepených lamel z bukového a březového dřeva. Má tři nastavitelné zóny ležení a díky středovému pásu boduje vynikající stabilitou a pružením. Pod matrací a roštem lze nalézt velký úložný prostor. Probuďte se ráno plní energie – ve své nové čalouněné posteli! 

Tento kvalitní produkt Čalouněná Postel Como 140x200 od skvělého výrobce Möbelix jednoduše můžete sehnat tady a teď právě ve výhodné akci! Akční cena 16 499 Kč.