Čalouněná Postel Stilo 120×200

Pro více úložného prostoru v ložnici Vlastnosti čalouněné postele STILO hnědé barvy, které představují pohodlí, jsou okamžitě viditelné.... více informací »
Čalouněná Postel Stilo 120x200
Značka: Möbelix
13 499 Kč
Zjistit více »
Pro více úložného prostoru v ložnici Vlastnosti čalouněné postele STILO hnědé barvy, které představují pohodlí, jsou okamžitě viditelné....

Pro více úložného prostoru v ložnici Vlastnosti čalouněné postele STILO hnědé barvy, které představují pohodlí, jsou okamžitě viditelné. Velkorysé čelo postele spolu s přibližně 120 x 200 cm velkou lehací plochou vás zve k odpočinku a relaxaci. Přibližně 18 cm pevně začalúnená, vysoká matrace s jádrem z polyuretanové pěny a dřevěný rošt s 22 lamelami v duo pouzdrech slibují vynikající zážitek z ležení. Do této postele s celkovým rozměrem cca 142 x 97 x 214 cm (Š / V / H) je integrovaný i praktický úložný box, který nabízí odkládací prostor pro polštáře, přikrývky a ložní prádlo. Maximální nosnost postele je 105 kg. Dopřejte své ložnici nový vzhled díky čalouněné posteli STILO! 

Výjimečný a žádaný kousek Čalouněná Postel Stilo 120x200 od společnosti s předním postavením na trhu Möbelix pohodlně získáte v naší internetové nabídce za báječnou cenu! Aktuálně v akci za 13 499 Kč.