Dávkovač Mýdla Turbo-Loc -Sb-

Je to také minimalistické a stylové v koupelně. Dávkovač mýdla se přizpůsobí našim přáním a inspiruje jednoduchým tvarem a černou nerezovou... více informací »
Dávkovač Mýdla Turbo-Loc -Sb-
Značka: Möbelix
669 Kč
Zjistit více »
Je to také minimalistické a stylové v koupelně. Dávkovač mýdla se přizpůsobí našim přáním a inspiruje jednoduchým tvarem a černou nerezovou...

Je to také minimalistické a stylové v koupelně. Dávkovač mýdla se přizpůsobí našim přáním a inspiruje jednoduchým tvarem a černou nerezovou ocelí. Dávkovač o rozměrech přibližně 10 x 16,5 x 10,5 cm (Š x V x H) má navíc moderní technologii Turbo-Loc, díky níž je změna vůně mýdla hračkou. (Bez mýdla). Unikátní výrobek Dávkovač Mýdla Turbo-Loc -Sb- lze pořídit snadno tady na stránkách umístěný v sekci doplňky do koupelny. Připravili jsme pro vás podobné výrobky z této známé kategorie za outletovou cenu. Populární dodavatel Möbelix pro vás vyrábí velmi kvalitní výrobky. Udělejte radost sami sobě! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oblíbený a akční výrobek Dávkovač Mýdla Turbo-Loc -Sb- od značky s dobrým jménem Möbelix snadno můžete získat v naší aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Právě teď jen za 669 Kč.