Elastické Prostěradlo Easy Care Ca. 100x200cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená?... více informací »
Elastické Prostěradlo Easy Care Ca. 100x200cm
Značka: Möbelix
869 Kč
Zjistit více »
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená?...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů, abychom Vám mohli nabídnout zboží levněji Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalené od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. Vrácení zboží: v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení [email protected], kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení [email protected] kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.

Tento akční a ve slevě kus Elastické Prostěradlo Easy Care Ca. 100x200cm od společnosti Möbelix jednoduše můžete získat právě zde výhodně! Právě teď za cenu 869 Kč.