Elastické Prostěradlo Jersey 140x200cm Bavlna

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne... více informací »
Elastické Prostěradlo Jersey 140x200cm Bavlna
Značka: Möbelix
649 Kč
Zjistit více »
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Tento unikátní produkt Elastické Prostěradlo Jersey 140x200cm je k dispozici právě zde tady na našem webu v populární rubrice prostěradla. Připravili jsme pro vás nové výrobky ze zmíněné rubriky za výhodnou cenu!

Nejprodávanější kousek Elastické Prostěradlo Jersey 140x200cm Bavlna originál od výrobce Möbelix jde získat právě teď v nabídce trvale výhodně! Aktuálně v akci od 649 Kč.