Elastické Prostěradlo Satin Ca. 90x220cm

Toto zboží je k dispozici POUZE  ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená?... více informací »
Elastické Prostěradlo Satin Ca. 90x220cm
Značka: Möbelix
949 Kč
Zjistit více »
Toto zboží je k dispozici POUZE  ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená?...

Toto zboží je k dispozici POUZE  ONLINE a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám, tím pádem Vám víme nabídnout zboží levněji Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalené od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží: v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení [email protected], kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení [email protected] kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.

Tento oblíbený produkt Elastické Prostěradlo Satin Ca. 90x220cm od výrobce s dlouholetou historií Möbelix můžete najít momentálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Nyní pořídíte od 949 Kč.