Hrací Stěna Waterfall Discovery Wall

Tento artikl je k dispozici pouze ONLINE. Hrací stěna zabaví děti na dlouhé hodiny. Dodává se včetně 13 dílného príslušentsva- pohár, vědro,... více informací »
Hrací Stěna Waterfall Discovery Wall
Značka: Möbelix
4 499 Kč
Zjistit více »
Tento artikl je k dispozici pouze ONLINE. Hrací stěna zabaví děti na dlouhé hodiny. Dodává se včetně 13 dílného príslušentsva- pohár, vědro,...

Tento artikl je k dispozici pouze ONLINE. Hrací stěna zabaví děti na dlouhé hodiny. Dodává se včetně 13 dílného príslušentsva- pohár, vědro, nálevka, okapy atd. které mohou navzájem kombinovat a spojovat. Děti mohou rozvíjet svou fantazii, užívat si vodu a dívat jako stéká po stěně přes vodní kola, kanály a trychtýře. Je to skvělá hra pro celou rodinu.Toto zboží není vystaven na našich pobočkách, je možné ho ale objednat na předání nebo přes náš E-shop.Dekorace nejsou součástí balení. Tento designový produkt Hrací Stěna Waterfall Discovery pořídíte snadno tady a teď na našem webu v oblíbené sekci hračky na zahradu. Podívejte se na parádní produkty z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu!

Nejprodávanější produkt Hrací Stěna Waterfall Discovery Wall od značky s dlouholetou tradicí Möbelix je k sehnání právě nyní na našich stránkách za outletovou cenu. Právě teď za cenu 4 499 Kč.