Jídelní Stůl Esstisch Masív 80×75 Cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Okořeňte svou kuchyni stylově s tímto jídelním stolem, vyrobeným z masivního akáciového dřeva! Stůl s... více informací »
Jídelní Stůl Esstisch Masív 80x75 Cm
Značka: Möbelix
10 199 Kč
Zjistit více »
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Okořeňte svou kuchyni stylově s tímto jídelním stolem, vyrobeným z masivního akáciového dřeva! Stůl s...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Okořeňte svou kuchyni stylově s tímto jídelním stolem, vyrobeným z masivního akáciového dřeva! Stůl s obdélníkovou deskou a rozměry přibližně 80 x 75 x 75 (Š x V x H) zaujme svým přirozeným dřevěným povrchem a bytelnou nohou ve tvaru sloupku z černé nerezové oceli. Tato speciální kombinace dodává nábytku moderní vzhled v průmyslovém designu. Desku stolu o tloušťce 40 mm lze zatížit až 50 kg. Stolek je ideální pro moderní, stylový domov a díky svým kompaktním rozměrům vhodný pro stísněnou kuchyni.  Nábytek lze kombinovat s mnoha různými židlemi. Ať už v elegantním vzhledu tkaniny nebo kůže – rozhodnout se můžete dle svého vkusu. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.

Tento levný produkt Jídelní Stůl Esstisch Masív 80x75 Cm od skvělého výrobce Möbelix jednoduše najdete právě teď trvale výhodně! Výhodně za 10 199 Kč.