Jídelní Stůl Lucas 200×90 Cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Jídelní stůl LUCAS je ideálním místem pro společný oběd a večeři, nebo pro pořádání herních večerů... více informací »
Jídelní Stůl Lucas 200x90 Cm
Značka: Möbelix
8 299 Kč
Zjistit více »
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Jídelní stůl LUCAS je ideálním místem pro společný oběd a večeři, nebo pro pořádání herních večerů...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Jídelní stůl LUCAS je ideálním místem pro společný oběd a večeři, nebo pro pořádání herních večerů s přáteli. Elegantní a moderní stůl o rozměrech cca 90 x 200 x 76 cm (D x Š x V) nabízí dostatek prostoru pro vaše nejbližší. Atraktivní deska stolu v dřevěném ořechovém dekoru je podepřena černou železnou základní deskou a zajišťuje maximální nosnost 60 kg. Originální design působí luxusně a zaručí vám pozornost vašich hostí.  Vneste do vašeho interiéru závan luxusu a preciznosti s úžasným jídelním stolem LUCAS v nadčasovém designu!   

Zcela unikátní výrobek Jídelní Stůl Lucas 200x90 Cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Möbelix jednoduše můžete získat na našich stránkách až neuvěřitelně levně! Nabídky již od 8 299 Kč.