Jídelní Židle Leonie Šedá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato světle šedá židle je elegantním sedadlem pro Váš domov. Praktický je zejména fakt, že sedadlo je... více informací »
Jídelní Židle Leonie Šedá
Značka: Möbelix
2 499 Kč
Zjistit více »
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato světle šedá židle je elegantním sedadlem pro Váš domov. Praktický je zejména fakt, že sedadlo je...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato světle šedá židle je elegantním sedadlem pro Váš domov. Praktický je zejména fakt, že sedadlo je možné otáčet o 360 °. Díky harmonické barevné schématu a atraktivnímu vzhledu je židle s rozměry přibližně 60 x 84 x 61 cm (Š x V x H) se sametovým potahem ideální volbou. Lehké dřevěné nohy podtrhují elegantní vzhled. Díky pěnovému polstrování se vám bude určitě pohodlně sedět. Trendovou židli lze zatížit maximálně 140 kg.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.

Oblíbený a akční produkt Jídelní Židle Leonie Šedá od skvělé značky Möbelix máte možnost najít na našich stránkách teď opravdu výhodně! Nyní pořídíte jen za 2 499 Kč.