Jídelní Židle Otoční Isabela Černá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Tato černá židle boduje harmonickým vzhledem a jemným barevným schématem a ve vaší... více informací »
Jídelní Židle Otoční Isabela Černá
Značka: Möbelix
1 399 Kč
Zjistit více »
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Tato černá židle boduje harmonickým vzhledem a jemným barevným schématem a ve vaší...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Tato černá židle boduje harmonickým vzhledem a jemným barevným schématem a ve vaší domácnosti určitě upoutá pozornost. Křeslo s pohodlnými područkami je obzvláště pohodlné díky pružnému sametovému potahu z polyesteru. Má také měkkou pěnovou výplň. Skvělý doplněk: otočné sedadlo zajišťuje optimální flexibilitu. Přitažlivý vzhled dotvářejí nohy v dubové barvě. Upozornění: Toto zboží není vystaven ani dostupný skladem v kamenných prodejnách. Je možné ho získat online přes e-shop Möbelix nebo na požádání v našich prodejnách.

Designový produkt Jídelní Židle Otoční Isabela Černá od dodavatele kvalitních produktů Möbelix snadno můžete sehnat právě teď za super cenu. Zrovna nyní za cenu 1 399 Kč.