Komoda Zora

Jednoduchá ale moderní komoda ZORA v elegantním dekoru bílé se lehce kombinuje s jakýmkoliv interiérem, proto je ideální téměř do každého... více informací »
Komoda Zora
Značka: Möbelix
3 199 Kč
Zjistit více »
Jednoduchá ale moderní komoda ZORA v elegantním dekoru bílé se lehce kombinuje s jakýmkoliv interiérem, proto je ideální téměř do každého...

Jednoduchá ale moderní komoda ZORA v elegantním dekoru bílé se lehce kombinuje s jakýmkoliv interiérem, proto je ideální téměř do každého pokoje. S rozměry 75 x 85 x 50 cm (Š x V x H) nabízí velkorysý úložný prostor ve čtyřech praktických zásuvkách (hloubka 50 cm). Úchytky ve stříbrné barvě doplňují celkový elegantní vzhled. Odkládací plochu komody můžete oživit vhodnou výzdobou. Harmonické odstíny umožní přidávat doplňky a další dekorace pro změnu tématu pokoje. Vytvořte si doma oázu pohody s nábytkem ZORA za výhodnou cenu!
Vynikající produkt Komoda Zora máte možnost dostat právě tady u nás ve známé kategorii komody do předsíně. Najděte si ještě podobné výrobky z naší rubriky snadno online. U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další vybrané kousky od značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce. Tato značka Möbelix má ve stále nabídkce vynikající výrobky

Velmi prodávaný výrobek Komoda Zora od skvělého výrobce Möbelix máte možnost pořídit v naší internetové nabídce ve výhodné akci! Stojí teď u nás 3 199 Kč.