Konferenční Stůl Max Box

Dodejte svému obývacímu pokoji přitažlivý, moderní vzhled se sérií MAX BOX! Konferenční stolek se sloupovou nohou MAX BOX je vyroben s tmavě... více informací »
Konferenční Stůl Max Box
Značka: Möbelix
5 199 Kč
Zjistit více »
Dodejte svému obývacímu pokoji přitažlivý, moderní vzhled se sérií MAX BOX! Konferenční stolek se sloupovou nohou MAX BOX je vyroben s tmavě...

Dodejte svému obývacímu pokoji přitažlivý, moderní vzhled se sérií MAX BOX! Konferenční stolek se sloupovou nohou MAX BOX je vyroben s tmavě šedým – antracitovým dekorem. Vrchní plocha se sklem má extra vysoký lesk, korpus byl ponechán v matném vzhledu. Melaminový povrch prodlužuje životnost a dopomáhá ke snadné údržbě nábytku. Kromě krásného vizuálu je stolek vybaven také praktickým úložným prostorem. S rozměry přibližně 70 x 46 x 69 cm (Š x V x H) nabízí praktickou a nenápadnou složku pro ovladače, brýle nebo časopisy pod vrchní deskou stolu. Na vrchní desku lze položit občerstvení či dekorace. Tento nábytek bude výrazným prvkem vašeho interiéru. Objevte i ostatní exkluzivní kousky ze série MAX BOX a splňte si sen o útulném bydlení!  

Kvalitní a žádaný výrobek Konferenční Stůl Max Box s pečetí kvality od značky Möbelix seženete momentálně na webu téměř zdarma! Nyní nakoupíte za 5 199 Kč.