Kontejner Davinci Dub/černá

Dokumenty, korespondence, psací potřeby a další věci lze přehledně uložit do tohoto mobilního kontejneru DAVINCI. Pojízdný stolek do kanceláře má... více informací »
Kontejner Davinci Dub/černá
Značka: Möbelix
3 999 Kč
Zjistit více »
Dokumenty, korespondence, psací potřeby a další věci lze přehledně uložit do tohoto mobilního kontejneru DAVINCI. Pojízdný stolek do kanceláře má...

Dokumenty, korespondence, psací potřeby a další věci lze přehledně uložit do tohoto mobilního kontejneru DAVINCI. Pojízdný stolek do kanceláře má rozměry cca 50 x 61 x 47 cm (Š x V x H), byl vyroben s dekorem dubu a je vybaven čtyřmi univerzálními kolečky (na tvrdé i měkké povrchy). Tři prostorné zásuvky jsou uzamykací, a proto zůstanou všechny uložené věci v bezpečí. Úchyty černé barvy elegantně ladí s vrchní odkládací plochou a zajišťují rychlé a snadné otevírání. Tento model zaručeně zapadne pod každý kancelářský stůl, ale také se skvěle hodí i jako samostatně stojící prvek v pracovně.

Tento skvělý kus Kontejner Davinci Dub/černá od kvalitní společnosti Möbelix jde koupit tady a teď právě za extra cenu. Aktuálně za 3 999 Kč.