Luxusní Povlečení Z Bavlny Cheetah Ca. 140x200cm

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Luxusní povlečení pro maximální komfort při spaní. Vrácení a reklamace zboží Vrácení... více informací »
Luxusní Povlečení Z Bavlny Cheetah Ca. 140x200cm
Značka: Möbelix
1 119 Kč
Zjistit více »
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Luxusní povlečení pro maximální komfort při spaní. Vrácení a reklamace zboží Vrácení...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Luxusní povlečení pro maximální komfort při spaní. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení [email protected], kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení [email protected] kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.

Unikátní a oblíbený kousek Luxusní Povlečení Z Bavlny Cheetah Ca. 140x200cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Möbelix je k dispozici v naší online nabídce za výprodejovou cenu! Za bezkonkureční cenu 1 119 Kč.