Noční Stolek Anna

Stylový nábytek do ložnice: noční stolek ANNA zaujme svým extravagantním designem a vykouzlí v místnosti elegantní atmosféru! Krásné detaily... více informací »
Noční Stolek Anna
Značka: Möbelix
1 999 Kč
Zjistit více »
Stylový nábytek do ložnice: noční stolek ANNA zaujme svým extravagantním designem a vykouzlí v místnosti elegantní atmosféru! Krásné detaily...

Stylový nábytek do ložnice: noční stolek ANNA zaujme svým extravagantním designem a vykouzlí v místnosti elegantní atmosféru! Krásné detaily dělají z tohoto bílého nábytku o rozměrech cca 43 x 65 x 32 cm (Š x V x H) elegantní poutač vedle vaší postele. Kombinace masivního borovicového dřeva a dřevodekoru představuje nádhernou řezbářskou práci na zásuvkách, ozdobné frézování na vrchní desce a také nožičky v umělecké křivce. Noční lampu a vybrané oblíbené předměty lze důmyslně umístit na velkorysou vrchní desku, přičemž do dvou zásuvek s pohodlnými výsuvy se vejde knížka, kapesníky a podobně. Tvarované knoflíkové rukojeti usnadňují otevírání a zároveň harmonicky zapadají do celkového obrazu – funkčnost sotva může být krásnější! Lakované povrchy nábytku se při každodenním používání ukáží jako mimořádně odolné a v případě potřeby je lze snadno otřít vlhkým hadříkem. Upevněné plstěné kluzáky na nožkách také spolehlivě ochrání podlahu před poškrábáním. Ať už preferujete venkovský styl nebo boho chic, okouzlující nebo romantický: elegantní noční stolek ANNA opravdu dotvoří vaši ložnici! 

Kvalitní a oblíbený kousek Noční Stolek Anna od společnosti Möbelix můžete pořídit momentálně v naši nabídce v akci! Teď za akční cenu 1 999 Kč.