Palanda – L Tvar Lupo L Bílá

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Patrová postel LUPO L je skutečným zázrakem úložného prostoru.... více informací »
Palanda - L Tvar Lupo L Bílá
Značka: Möbelix
18 999 Kč
Zjistit více »
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Patrová postel LUPO L je skutečným zázrakem úložného prostoru....

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Patrová postel LUPO L je skutečným zázrakem úložného prostoru. Jednotlivé prvky lze umístit libovolně. Můžete postavit palandu ve tvaru L s integrovaným regálem nebo postele použít jednotlivě – vedle sebe jako dvě samostatná lůžka a samostatný regál. Pokud zvolíte variantu palandy, její rozměry jsou cca 208 x 210 x 150 cm (D x Š x V). Obě lehací plochy jsou velké přibližně 90 x 200 cm (Š x D). Díky tvaru L je patrová postel obzvláště flexibilní a hodí se i do malých místností. Poličky v regálu vytvoří další úložný prostor – pokud sem vložíte dětské knihy, vždy je budete mít k dispozici při večerním čtení. Společnost vašim dětem na poličkách však mohou dělat i oblíbené hračky. Korpus je vyroben z masivního bukového dřeva, což je znakem vysoké kvality a slibuje stabilitu a trvanlivost. Povrch je natřený bílým nátěrem. Abyste v noci mohli dobře a klidně spát, je postel vybavená zábranou proti pádu. Součástí dodávky je i žebřík. LUPO L se hodí do každého dětského pokoje! Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping)

Tento vynikající produkt Palanda - L Tvar Lupo L Bílá od dodavatele kvalitních produktů Möbelix pohodlně nakoupíte aktuálně na webu za super cenu. Levně za 18 999 Kč.