Parfémovaný Olej Floral Delicacy, 30ml

Naplňte svůj domov sladkou vůní čerstvě řezaných květin a užijte si smyslné chvíle s FLORAL DELICASY. Kromě intenzivního jasmínu a jemného... více informací »
Parfémovaný Olej Floral Delicacy
Značka: Möbelix
199 Kč
Zjistit více »
Naplňte svůj domov sladkou vůní čerstvě řezaných květin a užijte si smyslné chvíle s FLORAL DELICASY. Kromě intenzivního jasmínu a jemného...

Naplňte svůj domov sladkou vůní čerstvě řezaných květin a užijte si smyslné chvíle s FLORAL DELICASY. Kromě intenzivního jasmínu a jemného pižma vykouzlí vůně krásné konvalinky ve vašem obývacím pokoji moře květin. Pižmo dodává vůni jemnost a smyslnost, navíc prodlužuje aroma. S květinovým parfémovým olejem FLORAL DELICACY prožijete kouzelné léto a ještě dlouho budete vzpomínat na sluneční paprsky líbající vaši pokožku. Lahvička z černého matného skla obsahuje 30 ml cenného parfémového oleje a získá si vás intenzivní vůní. Přeneste se do krásné rozkvetlé zahrady s FLORAL DELICACY a nechte se unášet záplavou vůní, které obohatí vaši osobnost a vykouzlí úsměv na tváři!

Akční a ve slevě produkt Parfémovaný Olej Floral Delicacy, 30ml značky Möbelix k dostání právě teď v nabídce za akční cenu! V současnosti pořídíte za cenu 199 Kč.