Parfémovaný Olej Green Lily, 30ml

Parfémový olej GREEN LILLY s krásnou vůní čerstvě rozkvetlých lilií naplní váš domov životem a láskou. Něžná kompozice lilie, bergamotu,... více informací »
Parfémovaný Olej Green Lily
Značka: Möbelix
199 Kč
Zjistit více »
Parfémový olej GREEN LILLY s krásnou vůní čerstvě rozkvetlých lilií naplní váš domov životem a láskou. Něžná kompozice lilie, bergamotu,...

Parfémový olej GREEN LILLY s krásnou vůní čerstvě rozkvetlých lilií naplní váš domov životem a láskou. Něžná kompozice lilie, bergamotu, grapefruitu a jemných bílých květů je zvýrazněna a galantně podtržena vůní dřevitého pižma. Jemně dřevitá, lehce nasládlá a ovocně čistá kombinace během chvilky zaplní váš domov a vyzve vás k relaxaci a snění. Lahvička z černého matného skla obsahuje 30 ml cenného parfémového oleje a získá si vás intenzivní vůní. Doporučujeme objednat si správný difuzér. Ve stylovém difuzéru INSCENT se v místnosti obzvláště atraktivně rozvinou elegantní vonné tóny.

Zlevněný produkt Parfémovaný Olej Green Lily, 30ml od skvělé a známé značky Möbelix získáte na našich stránkách nyní za rozumné peníze! Aktuálně za super cenu 199 Kč.