Parfémovaný Olej Masculine Elegance, 30ml

Zažijte jedinečné složení s parfémovým olejem MASCULIN ELEGANCE, který dodá vašemu domovu sladkou a zároveň dřevitou vůni. Intenzivní směs... více informací »
Parfémovaný Olej Masculine Elegance
Značka: Möbelix
199 Kč
Zjistit více »
Zažijte jedinečné složení s parfémovým olejem MASCULIN ELEGANCE, který dodá vašemu domovu sladkou a zároveň dřevitou vůni. Intenzivní směs...

Zažijte jedinečné složení s parfémovým olejem MASCULIN ELEGANCE, který dodá vašemu domovu sladkou a zároveň dřevitou vůni. Intenzivní směs kouřového vetiveru a divokého pižma působí téměř omamně a s jemně sladkou vůní santalového dřeva, grapefruitu, kardamomu a jablka připomíná mlhavé východy slunce v zelených lesích. Lahvička z černého matného skla obsahuje 30 ml cenného parfémového oleje a izíská si vás intenzivní vůní. Doporučujeme přikoupit stylový difuzér INSCENT, díky kterému vytvoříte ve vašem interiéru unikátní místo pro vaše smysly.

Tento žádaný výrobek Parfémovaný Olej Masculine Elegance, 30ml od společnosti s dlouholetou tradicí Möbelix snadno naleznete právě za výprodejovou cenu! V současnosti za 199 Kč.