Postel S Úložným Prostorem Azurro,140 X 200 Cm

Postel AZURRO v dekoru Oldstyle Dark kombinovaným s dekorem tmavý beton je funkční ložnicový nábytek, který vám bude dlouho dělat velké potěšení.... více informací »
Postel S Úložným Prostorem Azurro
Značka: Möbelix
6 499 Kč
Zjistit více »
Postel AZURRO v dekoru Oldstyle Dark kombinovaným s dekorem tmavý beton je funkční ložnicový nábytek, který vám bude dlouho dělat velké potěšení....

Postel AZURRO v dekoru Oldstyle Dark kombinovaným s dekorem tmavý beton je funkční ložnicový nábytek, který vám bude dlouho dělat velké potěšení. Díky velkorysému úložnému prostoru je velmi oblíbený a je ideálním řešením pro ložnice i pokoje. Ležící plocha, přibližně 140 x 200 cm, nabízí dostatek prostoru na spaní pro dvě osoby. Do tří zásuvek na kolečkách s hladkým chodem můžete uložit polštáře, přikrývky a jiné. Další úložný prostor je k dispozicié v bočních policích – například na knížky, telefon či různé dekorace. Pohodlná postel AZURRO s dostatkem úložného prostoru je k dispozici v různých provedeních!

Kvalitní a oblíbený výrobek Postel S Úložným Prostorem Azurro,140 X 200 Cm od známé kvalitní značky Möbelix jednoduše naleznete na našich stránkách teď ve výhodné akci. Právě nyní za 6 499 Kč.