Postel Z Masívu Merci – 140x200cm

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.   Máte-li rádi přírodní materiály a klasický vzhled postelí, jistě... více informací »
Postel Z Masívu Merci - 140x200cm
Značka: Möbelix
8 499 Kč
Zjistit více »
Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.   Máte-li rádi přírodní materiály a klasický vzhled postelí, jistě...

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.   Máte-li rádi přírodní materiály a klasický vzhled postelí, jistě se vám bude líbit postel MERCI, která je vyrobena z masivního borovicového dřeva s bílým nátěrem. Se svými rozměry přibližně 216 x 151 x 68 cm (D x Š x V) má moderní puristický design, ale s nádechem klasiky díky vyššímu záhlaví postele s poutavým efektem. Čtvercové nohy podtrhují trendy přirozený vzhled. K posteli MERCI s plochou lůžka cca 140 x 200 cm je vhodný rolovací rošt (není součástí balení). Vhodné rošty naleznete v našem internetovém obchodě. Postel má nosnost až do 200 kg. Jednoduchá, stylová a odolná: postel MERCI je řešením pro mnoho stylů zařízení a je vždy tou správnou volbou pro klidný spánek. Rošt, matrace a vyobrazené lůžkoviny nejsou součástí balení. 

Velmi oblíbený produkt Postel Z Masívu Merci - 140x200cm od známé značky Möbelix máte možnost pořídit zrovna dneska za výhodné peníze! Ceny již od 8 499 Kč.