Přebalovací komoda star

S přebalovacím pultem STAR v bílé barvě je přebalování hotové během chvilky. Prostorný přebalovací pult je díky velikosti cca... více informací »
Přebalovací Komoda Star
Značka: Möbelix
3 999 Kč
Zjistit více »
S přebalovacím pultem STAR v bílé barvě je přebalování hotové během chvilky. Prostorný přebalovací pult je díky velikosti cca...

S přebalovacím pultem STAR v bílé barvě je přebalování hotové během chvilky. Prostorný přebalovací pult je díky velikosti cca 89 x 100,9 x 78 cm (Š x V x H) v ideální výšce, aby pečování o miminko nebylo náročné pro vaše záda. K omezení integrovaného přebalovacího nástavce slouží dřevěná lišta se zaoblenými hranami. Samotná komoda má 2 otočná dvířka, 2 zásuvky a 4 police, do kterých se toho vejde opravdu hodně. V jedné ze dvou zásuvek můžete mít po ruce různé pečující produkty na ochranu dětské pokožky – a zároveň mimo dosah dětských tápajících rukou. Vaše zásoba plen může být ideálně uložena za dvěma dvířky. Do 3 otevřených přihrádek lze uložit dekorativní nebo jiné důležité předměty.

Hodně prodávaný produkt Přebalovací Komoda Star od předního výrobce Möbelix je dostupný právě nyní na našich stránkách za outletovou cenu! Cena od 3 999 Kč.