Předsíňový Nábytek Connor Barva Dubu

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Šatna v dubovo- černé barvě je elegantním a praktickým doplňkem vstupního prostoru - poutá pozornost... více informací »
Předsíňový Nábytek Connor Barva Dubu
Značka: Möbelix
5 499 Kč
Zjistit více »
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Šatna v dubovo- černé barvě je elegantním a praktickým doplňkem vstupního prostoru - poutá pozornost...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Šatna v dubovo- černé barvě je elegantním a praktickým doplňkem vstupního prostoru – poutá pozornost nekomplikovaným vzhledem. Rovná šatní sestava z MDF se železným rámem v černé barvě má ​​celkový rozměr cca 145 x 164 x 40 cm (Š x V x H). Díky povlaku z melaminové pryskyřice je povrch odolný vůči poškrábání a snadno se ošetřuje. Do zhruba 60 x 77 x 40 cm (Š x V x H) velké komody se 4 zásuvkami můžete na dosah ruky uložit všechny druhy drobností, jako jsou šátky, tašky, rukavice a mnoho dalších. Šatní sestava boduje i zrcadlem o rozměrech přibližně 30 x 135 cm (Š x V). Na šatníku je dostatek místa na kabáty a bundy.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

Super výrobek Předsíňový Nábytek Connor Barva Dubu originál od výrobce Möbelix získáte u nás právě ve výprodejové akci. V akci od 5 499 Kč.