Psací Stůl Padua Bílý

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Model PADUA dokazuje, že pracovní stůl může být určitě designérským kouskem. Stůl s rozměry přibližně... více informací »
Psací Stůl Padua Bílý
Značka: Möbelix
5 099 Kč
Zjistit více »
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Model PADUA dokazuje, že pracovní stůl může být určitě designérským kouskem. Stůl s rozměry přibližně...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Model PADUA dokazuje, že pracovní stůl může být určitě designérským kouskem. Stůl s rozměry přibližně 140 x 76 x 60 cm (Š x V x H) boduje kombinací dřevěné nohy ve tvaru písmene U stolové desky a zásuvkového prvku z bílého matného laku v dekor dřeva.Na dokumenty a psací potřeby máte k dispozici zásuvku a úložný prostor za otočnými dveřmi. Tento model je bez rukojetí a má systém měkkého zavírání a tlumení dveří.Psací stůl Vás zve na kreativní práci se svým skvělým designem.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.

Zlevněný produkt Psací Stůl Padua Bílý od společnosti s dlouholetou tradicí Möbelix máte možnost nakoupit tady ve výprodejové akci. V akci za 5 099 Kč.