Psací Stůl Venedig Bílý

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.S tímto pracovním stolem můžete do své pracovny vnést elegantní designérský kousek.Jeho oválný tvar v... více informací »
Psací Stůl Venedig Bílý
Značka: Möbelix
5 299 Kč
Zjistit více »
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.S tímto pracovním stolem můžete do své pracovny vnést elegantní designérský kousek.Jeho oválný tvar v...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.S tímto pracovním stolem můžete do své pracovny vnést elegantní designérský kousek.Jeho oválný tvar v jemném bílém matném laku s akcenty 3D fólie v dubových barvách vypadá jako exkluzivní designérský kousek. Zejména proto, že má pouze jednu nohu ve tvaru písmene U.Druhá strana přibližně 28 mm silné desky stolu je podepřena třemi zásuvkami bez ruček s pohodlnými výsuvy. Model má cca 120 x 75 x 65 cm (Š x V x H) a je možné jej zatížit do cca 35 kg.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.

Žádaný kousek Psací Stůl Venedig Bílý od výrobce s dobrým jménem Möbelix jde pořídit na našich stránkách nyní za skvělou cenu! Nyní za 5 299 Kč.