Regál Nástěnný Simple 3

3-dílný nástěnný regál je vkusným dekoračním nápadem. Módní aplikace v černé barvě dodá vašemu bydlení ten správný šmrnc. Regály s... více informací »
Regál Nástěnný Simple 3
Značka: Möbelix
529 Kč
Zjistit více »
3-dílný nástěnný regál je vkusným dekoračním nápadem. Módní aplikace v černé barvě dodá vašemu bydlení ten správný šmrnc. Regály s...

3-dílný nástěnný regál je vkusným dekoračním nápadem. Módní aplikace v černé barvě dodá vašemu bydlení ten správný šmrnc. Regály s rozměry 30x30x12 cm, 27x27x12 cm a 24x24x12 cm (š / v / h) si můžete uspořádat zcela podle vašich představ. Díky 3-dílnému nástěnnému regálu budete mít místo na vaše oblíbené dekorační předměty, fotografie, vázy, svíčky nebo jiné doplňky. 3-dílný nástěnný regál je moderní a hodí se do každé místnosti!
Tento kvalitní a levný kus je k dispozici jednoduše tady na našich stránkách v kategorii nástěnné police. Nyní získáte ještě jiné produkty z této populární kategorie ve výhodné akci. U nás vám nabídneme víc, u nás najdete další kvalitní produkty od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento oblíbený výrobek Regál Nástěnný Simple 3 od přední společnosti Möbelix jde sehnat u nás za báječnou cenu. Levně za cenu 529 Kč.