Rozkladací Jídelní Stůl Nils, 140-180x85cm, Tmavě Šedý

Rozkládací stůl NILS v dekoru dřeva a kovu v tmavě šedé a černé barvě nabízí prostor pro útulné posezení s rodinou a přáteli. V případě... více informací »
Rozkladací Jídelní Stůl Nils
Značka: Möbelix
6 999 Kč
Zjistit více »
Rozkládací stůl NILS v dekoru dřeva a kovu v tmavě šedé a černé barvě nabízí prostor pro útulné posezení s rodinou a přáteli. V případě...

Rozkládací stůl NILS v dekoru dřeva a kovu v tmavě šedé a černé barvě nabízí prostor pro útulné posezení s rodinou a přáteli. V případě nečekaných hostů, lze velký stůl o rozměrech cca 140 – 180 x 76 x 85 cm (Š x V x H) snadno rozložit pomocí motýlkového nástavce. Obdélníkový jídelní stůl je zatížitelný do cca 60 kg a je potažen melaminovou pryskyřicí pro větší odolnost. Kovové nohy ve tvaru U jsou opatřeny práškovým nástřikem a lze je otřít vlhkým nebo suchým hadříkem. Nádobí v etnickém stylu a tmavé židle s kovovými nohami se skvěle hodí k modernímu rozkládacímu stolu NILS – v našem internetovém obchodě najdete to, co hledáte!

Kvalitní a oblíbený produkt Rozkladací Jídelní Stůl Nils, 140-180x85cm, Tmavě Šedý od naší známé značky Möbelix jde koupit v naší internetové nabídce se slevou. Produkt nakoupíte teď u nás za 6 999 Kč.