Šatní Skříň Aalen-Extra

Šatník vyhotovený v moderní barevné kombinaci dekorů dub Wotan a alpská bílá vytváří přátelskou atmosféru ve vaší... více informací »
Šatní Skříň Aalen-Extra
Značka: Möbelix
7 899 Kč
Zjistit více »
Šatník vyhotovený v moderní barevné kombinaci dekorů dub Wotan a alpská bílá vytváří přátelskou atmosféru ve vaší...

Šatník vyhotovený v moderní barevné kombinaci dekorů dub Wotan a alpská bílá vytváří přátelskou atmosféru ve vaší ložnici. Skříň s rozměry 181 x 197 x 54 cm (Š / V / H) je vybavena čtyřmi otočnými dveřmi (dvě střední se zrcadly), za nimiž se nachází jedna šatní tyč a dvě police, které můžete namontovat v libovolné výši dle vlastních potřeb. Osum zásuvek ve dvou rozměrech poskytují dostatečný prostor na uskladnění svetrů, kalhot, košil, přikrývek nebo ložního prádla či spodního prádla. Tato velmi pěkná skříň přináší jasné barvy do ložnice a dodává jí celkový harmonický obraz. Přesvědčte se! Vytvořte si dokonalý šatník se sérií skříní a nástavců AALEN! Skříně jsou k dispozici v různých rozměrech a barevných dekorech. Upozornění: Horní deska skříně je bez povrchové úpravy, není olaminovaná. Poznámka: Certifikovaná skříň německé výroby.Tento neodolatelný výrobek Šatní Skříň Aalen-Extra je k sehnání pohodlně tady na stránkách v populární rubrice šatní skříně s otočnými dveřmi! Podívejte se na ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za rozumné peníze.

Exkluzivní výrobek Šatní Skříň Aalen-Extra od dodavatele se skvělou pověstí Möbelix pohodlně seženete momentálně na webu za výprodejovou cenu. Zrovna nyní za cenu 7 899 Kč.