Šatní Skříň Se Zrcadlem Bensheim Bílá

Tato moderní šatní skříň značky JAMES WOOD vyhotovena v alpské bílé barvě dokonale zapadne do každé moderní ložnice.... více informací »
Šatní Skříň Se Zrcadlem Bensheim Bílá
Značka: Möbelix
22 999 Kč
Zjistit více »
Tato moderní šatní skříň značky JAMES WOOD vyhotovena v alpské bílé barvě dokonale zapadne do každé moderní ložnice....

Tato moderní šatní skříň značky JAMES WOOD vyhotovena v alpské bílé barvě dokonale zapadne do každé moderní ložnice. Atraktivním a výrazným prvkem jsou dvě zrcadlové dveře se synchronizovaným otevíráním, čímž ukazují vynikající přehled vašeho šatníku. Perfektní design doplňují lištové úchyty v barvě chromu. Se skříní o velikosti 271 x 230 x 62 cm (Š / V / H) získáte za 4 posuvnými dveřmi dostatek úložného prostoru a velmi rozmanité možnosti ukládání. K dispozici jsou 4 šatní tyče a 8 nastavitelných vkládacích polic, které umístíte do skříně podle vašich představ a požadavků. S touto skříní získáte dostatek prostoru pro oblečení, ložní prádlo a pro všechny ostatní věci, které chcete uskladnit. Užijte si prostorný šatník v moderním designu! Poznámka: Certifikovaný německý výrobek. Upozornění: Tento výrobek je dostupný pouze na objednávku v našem e-shopu nebo kamenných prodejnách. Horní deska skříně je bez povrchové úpravy, není olaminovaná.

Tento kvalitní a levný produkt Šatní Skříň Se Zrcadlem Bensheim Bílá od známé značky Möbelix jde nakoupit aktuálně na našich stránkách za outletovou cenu! Cena již od 22 999 Kč.