Sedací Souprava Gomera

Sedací souprava GOMERA vzhledem ke svému klasickému designu v hnědém potahu z mikrovlákna, snadno zapadne do všech interiérů. S rozměry přibližně... více informací »
Sedací Souprava Gomera
Značka: Möbelix
25 999 Kč
Zjistit více »
Sedací souprava GOMERA vzhledem ke svému klasickému designu v hnědém potahu z mikrovlákna, snadno zapadne do všech interiérů. S rozměry přibližně...

Sedací souprava GOMERA vzhledem ke svému klasickému designu v hnědém potahu z mikrovlákna, snadno zapadne do všech interiérů. S rozměry přibližně 291 x 71 x 168 cm (Š x V x H) nabízí pohodlné sedění pro 5 lidí. Měkké čalounění s pružinovým jádrem a PUR pěnou vám zaručí maximální pohodlí při odpočinku. Jednoduchým pohybem přeměníte pohovku na postel s plochou lůžka o rozměru 184 x 123 cm. Velkou výhodou je i integrovaný postelový box na lůžkoviny, deky či hračky. Výška sedu je cca 45 cm, hloubka sedu cca 62 cm. Otoman vpravo. Dodejte svému interiéru ten správný nádech se sedací soupravou GOMERA!

Diskontní produkt Sedací Souprava Gomera od značky s tradicí a dobrou pověstí Möbelix je k dostání u nás nyní za výborné peníze! Aktuálně stojí u nás 25 999 Kč.