Sedací Souprava Hariett

Sedací souprava HARIETT v tmavě zeleném velurovém potahu si vás získá svým vzhledem i neskutečným pohodlím. Velurové potahové látky vypadají... více informací »
Sedací Souprava Hariett
Značka: Möbelix
18 999 Kč
Zjistit více »
Sedací souprava HARIETT v tmavě zeleném velurovém potahu si vás získá svým vzhledem i neskutečným pohodlím. Velurové potahové látky vypadají...

Sedací souprava HARIETT v tmavě zeleném velurovém potahu si vás získá svým vzhledem i neskutečným pohodlím. Velurové potahové látky vypadají efektně a zároveň vkusně. Sametový povrch boduje vizuálně a ohromuje leskem. Velur je extra jemný a extra luxusní, proto je velmi oblíbený. Moderní velury se neprosedí, nevyblednou ani se neopotřebují. Nábytek proto bude dlouho vypadat úžasně. Sedačka s rozměry 232 x 110 x 156 cm (Š x V x H) zaujme nejen svým vzhledem, ale i svými funkcemi. Zádové a dekorační polštáře vám zajistí maximální komfort při sedění společně s ručně nastavitelnou opěrkou hlavy. Nosag pružiny s PUR pěnou v čalounění vám zaručí dlouhé hodiny sezení jako v bavlnce. Výhodou je také integrovaná funkce spaní s plochou lůžka 196 x 130 cm a postelový box na ložní prádlo.  Sedací souprava HARIETT vám přinese do vašeho domova pohodlí bez hranic!

Výjimečný a žádaný výrobek Sedací Souprava Hariett od společnosti s úžasnou pověstí Möbelix jednoduše naleznete u nás právě za příznivou cenu! Nabídky již od 18 999 Kč.