Sedací Souprava Marrakesch 2, 240/181cm

Tato sedací souprava šedé barvy je nadčasová, trendy klasika. Ať už ji umístíte na terasu nebo zahradu – s touto sadou jsou... více informací »
Sedací Souprava Marrakesch 2
Značka: Möbelix
12 500 Kč
Zjistit více »
Tato sedací souprava šedé barvy je nadčasová, trendy klasika. Ať už ji umístíte na terasu nebo zahradu – s touto sadou jsou...

Tato sedací souprava šedé barvy je nadčasová, trendy klasika. Ať už ji umístíte na terasu nebo zahradu – s touto sadou jsou zaručeny skvělé hodiny s přáteli a rodinou venku! Udělejte si pohodlí na 2 taburetkách, 2 lavicích a za prostorným stolem! Židle a lavice z pevného polyratanu jsou vybaveny pohodlnými zádovými opěrkami a sedacími polštáři, vyrobenými z polyesteru. Grilovací párty či společné herní večery si tak lze užít do sytosti. Stůl se skleněnou deskou má nosnost do 60 kg. Vylepšete svůj zahradní zážitek s touto šestnáctidílnou sadou zahradního nábytku od Möbelix! 

Hodně prodávaný produkt Sedací Souprava Marrakesch 2, 240/181cm od známé společnosti Möbelix jednoduše naleznete zde teď ve výprodejové akci! Nabídka již od 12 500 Kč.