Skříň S Posuvnými Dveřmi Bensheim 316x230cm

Tato moderní skříň s posuvnými dveřmi značky JAMES WOOD přesvědčuje svým charismatem v šedo-metalickém vzhledu. S rozměry... více informací »
Skříň S Posuvnými Dveřmi Bensheim 316x230cm
Značka: Möbelix
27 999 Kč
Zjistit více »
Tato moderní skříň s posuvnými dveřmi značky JAMES WOOD přesvědčuje svým charismatem v šedo-metalickém vzhledu. S rozměry...

Tato moderní skříň s posuvnými dveřmi značky JAMES WOOD přesvědčuje svým charismatem v šedo-metalickém vzhledu. S rozměry přibližně 316 x 230 x 62 cm (Š / V / H) nabídne mnoho prostoru pro celý letní i zimní šatník. Atraktivní design se skleněnou povrchovou úpravou na dvou středních dveřích se synchronizovaným otevíráním vytváří stylové prostředí. Chromované lištové úchyty poskytují skříni eleganci navíc. Využijte bohatý výběr příslušenství v této stylové skříni s posuvnými dveřmi! Nejdůležitější informace:     4 posuvné dveře 4 šatní tyče 8 polic, nastavitelné rozměry: 316 x 230 x 62 cm (Š / V / H)

Velmi žádaný kus Skříň S Posuvnými Dveřmi Bensheim 316x230cm od společnosti Möbelix jde získat právě nyní na našich stránkách za výhodné peníze! Teď za akční cenu 27 999 Kč.