Souprava Na Sezení Sava, Šedá/antracitová

Sedací souprava  SAVA zaujme především svým reprezentativním vzhledem a praktickými funkcemi, které lehce přizpůsobíte aktuálním potřebám.... více informací »
Souprava Na Sezení Sava
Značka: Möbelix
26 999 Kč
Zjistit více »
Sedací souprava  SAVA zaujme především svým reprezentativním vzhledem a praktickými funkcemi, které lehce přizpůsobíte aktuálním potřebám....

Sedací souprava  SAVA zaujme především svým reprezentativním vzhledem a praktickými funkcemi, které lehce přizpůsobíte aktuálním potřebám. Kombinace dvou různých barev je současným trendem – zvolená antracitová a šedá je nadčasová a obzvláště všestranná. S rozměry 262 x 212 cm se na sedačku pohodlně usadí 5 osob. Dvě pohodlné, výškově nastavitelné opěrky hlavy, vám umožní polohu, ve které se budete cítit komfortně. Lůžko s lehací plochou 120 x 200 cm umožní vašim přátelům zůstat i přes noc. Kvalitní čalounění se speciálním pružinovým systémem a PUR pěnou vám zaručí sezení i ležení v měkkém sedadle, odkud se vám nebude chtít odejít. Maximální nosnost je cca 400 kg. Odpočiňte si a zasněte se v této nesmírně pohodlné sedací soupravě SAVA!

Ve slevě tento výrobek Souprava Na Sezení Sava, Šedá/antracitová originál od značky Möbelix jednoduše můžete najít u nás nyní ve výprodejové akci! Nyní pořídíte za 26 999 Kč.