Taburet Seaside

Elegantní taburet v kombinaci barev šedé a bílé ve vzhledu kůže, se perfektně hodí k sedací soupravě SEASIDE, jako další... více informací »
Taburet Seaside
Značka: Möbelix
6 499 Kč
Zjistit více »
Elegantní taburet v kombinaci barev šedé a bílé ve vzhledu kůže, se perfektně hodí k sedací soupravě SEASIDE, jako další...

Elegantní taburet v kombinaci barev šedé a bílé ve vzhledu kůže, se perfektně hodí k sedací soupravě SEASIDE, jako další místo k sezení či jen jako pohodlná podnožka pro vaše unavené nohy. Lze ho využít i jako solitér k odložení drobných věcí, například rozečtené knihy. Díky odpružení a pěnovému jádru vám nabízí skvělý komfort sezení. Upoutá vás i zajímavá kombinace materiálů koženky a mikrovlákna. Kontrast barev vytváří zajímavý celkový dojem. Obohaťte si svůj obývací pokoj s taburetem o rozměrech 97 x 47 x 67 cm (Š x V x H). Poznámka: Látky si můžete vybrat v různých barvách a materiálech v každém Möbelixu na objednávku. Naši poradci se těší na vaši návštěvu!

Ve slevě tento výrobek Taburet Seaside od této skvělé značky Möbelix máte možnost získat zde teď pořád výhodně! Právě nyní za 6 499 Kč.