Tv Komoda Sandy

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Stylový úložný prostor je předností nízké komody SANDY o rozměrech cca 180 x 52 x 40 cm (Š x V x H) s... více informací »
Tv Komoda Sandy
Značka: Möbelix
4 299 Kč
Zjistit více »
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Stylový úložný prostor je předností nízké komody SANDY o rozměrech cca 180 x 52 x 40 cm (Š x V x H) s...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Stylový úložný prostor je předností nízké komody SANDY o rozměrech cca 180 x 52 x 40 cm (Š x V x H) s atraktivní kombinací uzavřených a otevřených prvků poskytujících sofistikovaný akcent. Na prostornou odkládací plochu se pohodlně vejde i televize, proto ji lze využít i jako TV stolek. Kabely nenápadně zmizí v integrovaném kabelovém kanálu, aby nám nerušily celkový obraz. Věci denní potřeby lze uložit za dvoje otočné dveře s pohodlným systémem měkkého zavírání – funkčnost na nejvyšší úrovni! Zaujme také sofistikovanými detaily z dubového dřevodekoru a černým práškově lakovaným železem, které z něj dělají originální nábytek. Zaoblené hrany podtrhují celkový elegantní vzhled.

Diskontní výrobek Tv Komoda Sandy originál od značky Möbelix pohodlně nakoupíte tady za skvělou cenu. Zrovna teď v akci za 4 299 Kč.