Válenda S Úložným Prostorem Bengi, 90×200 Cm

Čalouněná válenda BENGI je levnou a šikovnou variantou pro pohodlný spánek. Žádné nakupování roštů a matrací navíc! Tato... více informací »
Válenda S Úložným Prostorem Bengi
Značka: Möbelix
6 399 Kč
Zjistit více »
Čalouněná válenda BENGI je levnou a šikovnou variantou pro pohodlný spánek. Žádné nakupování roštů a matrací navíc! Tato...

Čalouněná válenda BENGI je levnou a šikovnou variantou pro pohodlný spánek. Žádné nakupování roštů a matrací navíc! Tato postel má vše potřebné již integrováno. Obsahuje pevný, do strany vyklápěcí rošt s pevně začalúnenou pěnovou matrací s okrasným vzorovaným bílo-černým potahem. Pod roštem s matrací se ukrývá praktický úložný prostor. Zde můžete pohodlně uložit přikrývky, polštáře, deky a jiné. Postel BENGI, s celkovými rozměry přibližně 91 x 47 x 201 cm má čalounění vyrobené z černé tkaniny. Celkový dojem dotvářejí nohy v hliníkové barvě. Maximální zatížení postele činí 85 kg. Vyberte si vhodné lůžkoviny a povlečení v našem obchodě a užívejte si pohodlný spánek na nové posteli! 

Tento levný produkt Válenda S Úložným Prostorem Bengi, 90x200 Cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Möbelix snadno seženete tady teď právě trvale výhodně! Ceny od 6 399 Kč.