Vysoká Komoda Harvey

Velká komoda HARVEY s jedinečným designem se stane výrazným prvkem ve vašem interiéru.  Autentický dekor dubu ARTISAN vkusně... více informací »
Vysoká Komoda Harvey
Značka: Möbelix
9 499 Kč
Zjistit více »
Velká komoda HARVEY s jedinečným designem se stane výrazným prvkem ve vašem interiéru.  Autentický dekor dubu ARTISAN vkusně...

Velká komoda HARVEY s jedinečným designem se stane výrazným prvkem ve vašem interiéru.  Autentický dekor dubu ARTISAN vkusně doplňují antracitově šedé rámečky a lišty úchytek. Čtyři nastavitelné police se skrývají za dvěma velkými otočnými dveřmi. Skříň má také dva šuplíky. Získáte tak dostatek úložného prostoru pro uložení knih, oblečení nebo jiných předmětů denní potřeby. Navíc velká otevřená přihrádka a devět malých přihrádek nabízí dostatek prostoru pro uložení vína. Odkládací plocha o šířce cca 160 cm může sloužit i jako polička na dekorativní předměty, rostliny nebo jiné krásné věci.

Tento designový kousek Vysoká Komoda Harvey od dodavatele s dobrým jménem Möbelix je k dostání v naší internetové nabídce extra se slevou! Nyní můžete mít za 9 499 Kč.