Whirlpool Adela Ø Ca. 196cm

Toto zboží je dostupné POUZE ONLINE! Po dlouhém pracovním týdnu vám tato vířivka v provedení písková a bílá poskytne odpočinkovou a relaxační... více informací »
Whirlpool Adela Ø Ca. 196cm
Značka: Möbelix
13 499 Kč
Zjistit více »
Toto zboží je dostupné POUZE ONLINE! Po dlouhém pracovním týdnu vám tato vířivka v provedení písková a bílá poskytne odpočinkovou a relaxační...

Toto zboží je dostupné POUZE ONLINE! Po dlouhém pracovním týdnu vám tato vířivka v provedení písková a bílá poskytne odpočinkovou a relaxační přestávku. Užijte si příjemnou teplotu vody až 40 ° C v této plastové vířivce. Díky robustnímu materiálu je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Čalouněný okraj –  zaručuje maximální komfort sezení! Bazénová fólie v bílé barvě zajišťuje elegantní vzhled. Velká vířivka 196 x 17 cm  má navíc kapacitu cca 916L. K rozsahu dodávky dostanete kryt, filtrační vložku, sadu na opravu a digitální řídící jednotku. Za chvíli se váš domov může přeměnit na malý wellness prostor!

Často hledaný produkt Whirlpool Adela Ø Ca. 196cm od skvělého a známého výrobce Möbelix máte možnost koupit zde teď v bezva akci. Akční cena 13 499 Kč.