Záhradní Sedací Souprava Mariella Tmavě Šedá

Elegantní souprava MARIELLA v tmavě šedé promění vaši zahradu ve skutečný ráj. Sada se skládá z 10 sedáků a opěráků, 3 lavic a stolu z... více informací »
Zahradní Sedací Souprava Mariella Tmavě Šedá
Značka: Möbelix
32 999 Kč
Zjistit více »
Elegantní souprava MARIELLA v tmavě šedé promění vaši zahradu ve skutečný ráj. Sada se skládá z 10 sedáků a opěráků, 3 lavic a stolu z...

Elegantní souprava MARIELLA v tmavě šedé promění vaši zahradu ve skutečný ráj. Sada se skládá z 10 sedáků a opěráků, 3 lavic a stolu z hliníku a tvrzeného skla. Robustní a stabilní rám vyrobený z hliníku s práškovou úpravou je odolný vůči povětrnostním vlivům a nabízí prostor pro rodinu a přátele.Pohodlné sedáky vyrobené z 50 % polyesteru a 50 % Textilene® jsou vyplněny pěnou a jsou v klasické šedé barvě. Zde si můžete užít poslední sluneční paprsky obzvlášť stylově. Barevnými dekoračními polštáři lze soupravu okořenit a upravit podle svého přání.(Příslušné rozměry naleznete v popisu produktu)

Zlevněný výrobek Zahradní Sedací Souprava Mariella Tmavě Šedá od kvalitní společnosti Möbelix snadno naleznete teď výhodně! Aktuálně výhodně za 32 999 Kč.