Židle Style Černá

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma. Vytvořte ve své pracovně produktivní a stylovou atmosféru pomocí černé židle STYLE!... více informací »
Židle Style Černá
Značka: Möbelix
6 499 Kč
Zjistit více »
Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma. Vytvořte ve své pracovně produktivní a stylovou atmosféru pomocí černé židle STYLE!...

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma. Vytvořte ve své pracovně produktivní a stylovou atmosféru pomocí černé židle STYLE! Díky pěnovým výplním zaručuje tento kancelářský nábytek optimální pohodlí při sezení na ploše o velikosti přibližně 45 x 45 cm. Potah z tkané látky dodává nábytku vynikající akcent. Tuto židli máte možnost flexibilně nastavit. Například si můžete sklon opěradla snadno přizpůsobit svým potřebám a pomocí praktického plynového zdvihu nastavit požadovanou výšku sedáku mezi přibližně 48 až 57 cm. Loketní opěrky nabízejí extra pohodlí navíc. Tato židle je rozhodně dobrou volbou k psacímu stolu! Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. 

Levný produkt Židle Style Černá od naší známé značky Möbelix jednoduše seženete právě nyní za mimořádně nízkou cenu. Momentálně v akci za 6 499 Kč.